sobota 6. decembra 2014

WISHLIST

  
JUPÍ ZA CHVÍĽU VIANOCE!!! Viem, viem, už dávno tu nebol žiadny článok, tak mi to prepáčte, ale toto počasie na blogovanie fakt nie je stvorené. Poobede je hneď tma, takže nemám šancu nafotiť ani ň. Rozhodla som sa pripraviť si wishlist  vecí, ktoré by som si chcela v blízkej budúcnosti zadovážiť. Takže čo tu máme?
1. Notebook si prajem od Ježiška!!
2. Tennis skirt (z American Apparel): okej, fajn áno American Apparel je fakt drahý, ale uznajte, táto sukňa je sen! Nadčasová, a dúfam, že aj kvalitná za tú cenu. Už mám na ňu aj našetrené hehehe, musím len počkať kým sa pôjde do Viedne, aby som si ju mohla zadovážiť.
3. Fujifilm instax mini 7s :polaroid mi príde ako fakt super vec, keďže niečo odfotíš, a hneď máš fotku vytlačenú. Len keby tie filmy do nich boli lacnejšie.
4. Mac heroine rúž: Na fotke možno nevyzerá nejako extra super, ale skúšala som si ho a na perách je fakt pekný. (inak otvorili v Auparku v Blave Mac!!!) Keby ste mali zostaviť wishlist, čo by na ňom určite nechýbalo?
3 komentáre:

 1. ta sukna sa mi velmi paci

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Cute skirts :) M&MFASHIONBITES mmfashionbites.blogspot.gr
  Maria V.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. pauli tvoj blog mi ukazal zivotnu cestu :D preto ma velmi zamrzelo ze si pravidelne prestala blogovat :/ klesol som na uplne dno :( preto ta zo srdiecka prosim aby si zacala blogovat, aby som sa ako lotosovy kvet mohol z bahna vynorit az na svetlo, aby som vyzrel ako vino a mohol byt uzasny ako ty :D

  OdpovedaťOdstrániť

Thanks for comment!!